Magyar Katolikus Lexikon > E > Egyházközségi Levél

Egyházközségi Levél, Bp., 1947-1948: tájékoztató. - Megj. össz. 6 sz. Fel. szerk. Csertő Sándor. Kiadó: AC bpi igazgatósága. Ny: Élet ny. 88

Egyházközségi Levél, Pécs, 1947. aug.: egyházközségi körirat. - Megj. egyetlen sz. 4 old. Kiadó: Ferences plébánia. Ny: Barátság. - Hitéleti és hitbuzgalmi ügyekben tájékoztatta a híveket, közzétette Virág Ferenc mpp. fölhívását a hit fontosságáról, a lakosság anyagi támogatásáról. Megemlékezett a Boldogasszony évéről, közölte a Ferences Plébánia híreit és fölhívta a figyelmet az ingyenes kat. kvtár használatára. K.I.

Egyházközségi Levél, Bp., 1987–: az Albertfalvai Don Bosco Katolikus Általános Iskola, az Albertfalvai R.K. Egyházközség, Szt Mihály plébánia és az Albertfalvi Keresztény Társaskör lapja. – Megj. rendszertelenül, évente többször, az egyh. ünnepekre. Szerk. Kiss Gábor. Kiadó: Albertfalvi r.k. egyházközs. [Címe a kolofonban: Albertfalvi Egyházközségi Levél.] 88